KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14052051
nr 1405 2051
Louise Ljubi Lidströmer
(f. 1948), Sverige
Blandteknik, Louise Lidströmer (f. 1948), Sverige. "Klot T", 1993. Signerad Ljubi, Mixed media. Bladets mått: 57x75 cm, yttermått inklusive ram: 63x82 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 21 juni 2021
kl 18:41:59
21/6 17:59:52
21 jun
Kvinnliga konstnärer
Läs mer om Kvinnliga konstnärer
Louise Ljubi Lidströmer
Läs mer om Louise Ljubi Lidströmer